Firmaların karmaşıklaşan bilgisayar ve Bilgi Teknolojileri (BT) alt yapıları ve ihtiyaçlarını, ana faaliyet alanı Bilgi Teknolojileri ( BT ) olmayan firmaların yaşayabilecekleri her türlü sistem problemlerine karşı, deneyimli BT elemanları bulundurmak maliyetlerinin artmasına yol açmaktadır.

Müşterilerimiz, sistemlerini onarmak için profesyonel destek alarak kaynaklarını ana faaliyet alanının dışına kaydırmalarını önlemektedir. Böylece minimum BT kaynak sarfiyatı ve maksimum BT verimliliği elde edilmektedir. İstekler doğrultusunda ürünler ve sistemler konusunda müşterileri ile zaman bazlı sözleşmeler yapmaktadır.

Yerinde Teknik Servis: Servis tarafından performans ile güvenliği arttırmak ve kaynak kullanımında verimliliği yakalayıp geliştirerek denetimi sağlamak üzere firmanızda detaylı bir teknik analiz yapılır. Aynı zamanda bilişim altyapınızın şeması çıkarılır, tüm ihtiyaçları ve eksikleri belirlenerek donanım, network, yazılım ve güvenlikle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı içeren analiz raporunuz hazırlanır.

Periyodik Bakımlar, Acil Çağrılar: Yerinde hizmet, periyodik bakım ve acil çağrı olmak üzere 2 şekilde verilmektedir. Periyodik bakımlar ve acil durumlarda teknik servisimiz sorunlara yerinde müdahale edecek ve sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Yerinde destek kapsamında anlaşmaya göre periyodik olarak tüm sistemlerinizin genel bakımı yapılacaktır.

Uzaktan Teknik Destek: Uzaktan destek, müşterilerimizin oluşan sorunlarına daha hızlı müdahale edebilmesi ve çözüm bulabilmesi için deneyimli personelimizin ofisinize uzaktan erişerek problemlerinizi dakikalarla ölçülebilecek sürelerde çözülebilmesini sağlar.

© Copyright 2019 Gökhan Bilişim